Τετάρτη, 8 Ιουνίου 2016

Πρωτάθλημα basket επαγγελματικών τάξεων 2016 - Πρόγραμμα Αγωνιστικών












                                                             
                                                                         ΠΑΤΡΑ    8/6/2016
                               
ΤΜΗΜΑ ΑΘΛΗΣΗΣ, ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
         & ΝΕΑΣ ΓΕΝΙΑΣ


ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

      Το   Τμήμα Άθλησης, Πολιτισμού  &  Νέας  Γενιάς  του    Δήμου    Πατρέων, σε συνεργασία με την Ε.Σ.Κ.Α.Η. και την Οργανωτική Επιτροπή του Πρωταθλήματος,  διοργανώνουν το 17ο  εργασιακό πρωτάθλημα καλαθοσφαίρισης  (Basket).

      Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των επόμενων αγωνιστικών μέχρι 25/6/2016 που περιλαμβάνει τα παρακάτω παιχνίδια :

                        
ΔΕΥΤΕΡΑ 13/6
 
ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ
5,00μ.μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓ.-ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ
6,30μ.μ. Π.Κ.Ε. ΟΤΕ-ΠΡΙΣΜΑ
8,00μ.μ. COFFEE ISLAND-FRIGOGLASS
9,30μ.μ. 116 Π.Μ.-ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ

ΡΟΙΤΙΚΑ
5,00μ.μ. ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΙ/ΜΟΝΙΜΟΙ-ΤΑΧΙ EXPRESS
6,30μ.μ. ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ/ΓΥΜΝΑΣΤΕΣ-ΤΡΑΠΕΖΕΣ
8,00μ.μ. ΟΛΥΜΠΙΟΝ-ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΟ ΚΤΕΛ
9,30μ.μ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ-CITRIX

ΑΠΟΛΛΩΝ
6,00μ.μ. ΑΣΤΙΚΟ ΚΤΕΛ-Ν.ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑΣ
7,30μ.μ. ALPHA BANK-Ν.Δ.ΙΟΝΙΟΥ
9,00μ.μ. MED FGIGO-ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΙΚΗ ΕΥΡΩΠ.ΠΡΟΓ/ΤΩΝ

ΑΝΤΙΡΡΙΟ
5,30μ.μ. ΕΡΓ.ΑΡΑΞΟΥ-ΚΕΘΕΑ
8,30μ.μ. ΔΕΠ-117 Π.Μ

ΤΕΤΑΡΤΗ 15/6

ΑΝΤΙΡΡΙΟ
5,30μ.μ. ΑΣΤΙΚΟ ΚΤΕΛ-ΚΕΘΕΑ
7,00μ.μ. 116 Π.Μ.-ΔΗΜΟΣ/ΔΕΥΑΠ
8,30μ.μ. ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ-CITRIX

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
5,00μ.μ. ΛΙΜΑΝΙ-ΒΙΟΤΕΧΝΕΣ/ΕΜΠΟΡΟΙ
6,30μ.μ. ΑΒΙΓΑΛ-ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
8,00μ.μ. ΔΕΠ-INTRACOM/TELECOM

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17/6

ΡΟΙΤΙΚΑ
8,00μ.μ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ-ΤΡΑΠΕΖΕΣ
9,30μ.μ. ΔΗΜΟΣ/ΔΕΥΑΠ-INTRACOM

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/6

ΡΟΙΤΙΚΑ
5,00μ.μ. ALPHA BANK-FRIGOGLASS
6,30μ.μ. ΑΒΙΓΑΛ-ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΟ ΚΤΕΛ
8,00μ.μ. ΟΛΥΜΠΙΟΝ-ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ/ΓΥΜΝΑΣΤΕΣ
9,30μ.μ. ΚΡΟΝΟΣ-ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ

ΓΛΑΥΚΟΣ
5,30μ.μ ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ-ΠΡΙΣΜΑ
7,00μ.μ. ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ-117 Π.Μ.

ΤΕΤΑΡΤΗ 22/6

ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ
6,30μ.μ. ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ-ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΟ ΚΤΕΛ
8,00μ.μ. COFFEE ISLAND-ΠΚΕ ΟΤΕ
9,30μ.μ. ΚΡΟΝΟΣ -ΠΡΙΣΜΑ

ΡΟΙΤΙΚΑ
6,30μ.μ. AMSTEL-TAXI EXPESS
8,00μ.μ. ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΙ/ΜΟΝΙΜΟΙ-ΒΙΟΤΕΧΝΕΣ
9,30μ.μ. MED FRIGO-ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ

ΑΝΤΙΡΡΙΟ
5,30μ.μ. ΝΟΣ.ΑΓ.ΑΝΔΡΕΑΣ-ΚΕΘΕΑ
7,00μ.μ. ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ-ΤΡΑΠΕΖΕΣ
8,30μ.μ. ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ-INTRACOM/TELECOM

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
6,30μ.μ. ΕΡΓ.ΑΡΑΞΟΥ-ΛΙΜΑΝΙ
8,00μ.μ. ΔΕΠ-116 Π.Μ.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24/6

ΡΟΙΤΙΚΑ
8,00μ.μ. ALPHA BANK-ΠΚΕ ΟΤΕ
9,30μ.μ. ΣΡΤΑΤΙΩΤΙΚΟΙ/ΜΟΝΙΜΠΟ-ΕΡΓ.ΑΡΑΞΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25/6

ΠΑΝ.ΑΛΕΞΙΩΤΙΣΣΑ
6,30μ.μ. ΑΒΙΓΑΛ-ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ/ΓΥΜΝΑΣΤΕΣ
8,00μ.μ. MED FRIGO-ΔΗΜΟΣ/ΔΕΥΑΠ
9,30μ.μ. ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΙΚΗ ΕΥΡΩΠ.ΠΡΟΓ.-ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠ.

ΡΟΙΤΙΚΑ
6,30μ.μ. AMSTEL-ΒΙΟΤΕΧΝΕΣ/ΕΜΠΟΡΟΙ
8,00μ.μ. ΑΣΤΙΚΟ ΚΤΕΛ-ΛΙΜΑΝΙ
9,30μ.μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓ.-COFFEE ISLAND

ΓΛΑΥΚΟΣ
5,30μ.μ N.Δ.ΙΟΝΙΟΥ-FRIGOGLASS
7,00μ.μ. ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧ.-ΟΛΥΜΠΙΟΝ

Από  την Επιτροπή του Πρωταθλήματος

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου